Tur Adı Şeker Bayramı Madrid Turu
Tur Süresi 3 Gece 4 Gün
Gezilecek Yerler 09 Ağustos 2013 – Madrid Turu – 3 Gece – Türk Havyolları ile
Ürün Kodu 2118010ÇBT04NES
Tarihler 09.08.2013, diğer tarihleri sorunuz.

Şeker Bayramı Madrid Turu


Tur Programı

09 Ağustos İSTANBUL – MADRİD

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde THY kontuarında saat 05.30’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1857 sefer sayılı uçağı ile saat 08.00’da Madrid’e hareket. Yerel saat ile 11.30’da Madrid’e varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile Madrid şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, boğa güreşi arenası, Gran Via, Plaza de Espana, Kraliyet Sarayı, Puerto de Alcala bulunmaktadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

10 Ağustos MADRİD

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Segovia turuna (50 Euro) veya ekstra yarım gün Las Rozas Village Outlet alışveriş turuna (25 Euro) katılabilirler. Segovia turumuzda Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ile kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı ve Yahudi mahalleleri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

11 Ağustos MADRİD

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turuna (50 Euro) katılma imkanı. 15 y.y.’a kadar Müslüman, Yahudi ve Hıristiyanların bir arada barış içinde barındığı, UNESCO tarafından açık hava müzesi ve kültür şehri ilan edilen UNESCO Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Toledo’da, dünyanın en zengin katedrallerinden biri olan ve içerisinde ünlü ressam El Greco’nun orijinal tablolarının da bulunduğu Toledo Katedrali, San Juan de Los Reyes Catolicos Manastırı, San Martin Köprüsü, Damasquinos (Şam İşi) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ile Toledo’nun en eski sinagogu görülecek ve 15. & 16 y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.

12 Ağustos MADRID – İSTANBUL

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1860 sefer sayılı uçağı ile saat 18.05’da İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23.00’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.