Tur Adı Şeker Bayramı Venedik Turu
Tur Süresi 3 Gece 4 Gün
Gezilecek Yerler 08, 09 Ağustos 2013 – Venedik Turu – 3 Gece – Türk Havayolları ile
Ürün Kodu 772952ÇBT04NES
Tarihler 08.08.2013, diğer tarihleri sorunuz.

Şeker Bayramı Venedik Turu


Tur Programı

01.Gün İSTANBUL – VENEDİK

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY Kontuarı önünde 06:00’da buluşma. Check–in işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1867 uçuşu ile 08.15’te Venedik’e hareket. 09.45’te varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz ile Venedik turu. Görülecek yerler arasında San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Çan ve Saat Kulesi ile Rialto Köprüsü bulunmaktadır. Şehir turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Tur bitiminde Geceleme otelinizde.

02.Gün VENEDİK
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Verona & Garda Gölü turuna katılabilirler (60 Euro). Turumuzda Roma Arenası, Romeo ve Juliet’in evi, Senyörlük Sarayı, Dante ve Erbe Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otele transfer. Geceleme otelinizde.

03.Gün VENEDİK
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak Floransa turuna katılabilirler (100 Euro). Turumuzda; Arno nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otele transfer. Geceleme otelinizde.

04.Gün VENEDİK – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberinizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Check in ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1870 uçuşu ile 19.20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.