Tur Adı Şeker Bayramı Roma Turu
Tur Süresi 3 Gece 4 Gün
Gezilecek Yerler 08, 09 Ağustos 2013 – Roma Turu – 3 Gece – Türk Havayolları ile
Ürün Kodu 9251105ÇBT04NES
Tarihler 08.08.2013, diğer tarihleri sorunuz.

Şeker Bayramı Roma Turu


Tur Programı

01.Gün İSTANBUL – ROMA

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali 06.00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1861 uçuşu ile 08.20’da Roma’ya hareket. Yerel saat 10.00’da varışımızın ardından özel otobüslerimiz ile Roma şehir turu. Turumuz esnasında; Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecektir. Tur sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra Roma gece turuna katılabilirler (25 Euro). Tur Geceleme otelinizde.alanda bekleyen özel otobüsümüz ile otele transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

02.Gün ROMA
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Floransa turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuz esnasında, Arno Nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Senyörlük Meydanı görülecek yerler arasındadır. Y Tur sonrası otele transfer. Geceleme otelinizde.

03.Gün ROMA
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Napoli & Pompei turuna katılabilirler. (100 Euro) Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv Yanardağı’nın getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra İtalya’nın egzotik ve romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve tur bitimi ile Roma’ya geri dönüş. Geceleme otelinizde.

04.Gün ROMA – İSTANBUL


Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Castel Gondolfo & Outlett turuna katılabilirler (50 Euro). Tur bitiminde Roma Havalimanı’na transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1864 seferi ile saat 19.05’te İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 22.35’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.