Tur Adı Şeker Bayramı İzmir Çıkışlı Amsterdam Turu
Tur Süresi 3 Gece 4 Gün
Ürün Kodu 4134617ÇBT04NES
Tarihler 08.08.2013, diğer tarihleri sorunuz.

Şeker Bayramı İzmir Çıkışlı Amsterdam Turu


Tur Programı

01. Gün İZMİR – AMSTERDAM

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 13.30’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Sun Express Havayollarının XQ 944 sefer sayılı uçuşu ile 16.05’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 18.50’ de varış ve karşılanma. Özel otobüsümüzle otelimize transfer. Serbest zaman ve dinlenme. Geceleme otelimizde.

02. Gün AMSTERDAM

Sabah kahvaltısının ardından panoramik Amsterdam şehir turu için hareket. Turumuzda; Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi Arzu eden konuklarımız, ekstra olarak düzenlenecek olan Volendam Balıkçılar Kasabası ve Marken Köyü turuna katılabilirler (50 Euro). Turumuzda; rehber eşliğinde Volendam’ın tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanını bulacaksınız (ünlü Harin balığı ve sıcak elmalı pastayı mutlaka deneyiniz). Geziden sonra geleneksel Hollanda Köyü olan Marken gezisi. Otelimize dönüş yolunda peynir çiftliği ziyareti ve ünlü Hollanda peynirinden alışveriş yapma imkanı. Öğleden sonra serbest zaman ve Kalver Straat alışveriş caddesinde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Akşam arzu eden konuklarımız gece ekstra olarak düzenlenecek olan, mum ışığında şarap ve peynir ikramı tekne turuna katılabilirler (45 Euro). Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

03. Gün AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan tam gün Büyük Hollanda turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuzda; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve gezisi, eski başkent Den Haag, minyatür maket Hollanda Madurodam, Mestag panorama, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi görülecek yerler arasındadır. Akşamüzeri otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

04. Gün AMSTERDAM – İZMİR

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Özel otobüsümüz ile havaalanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Sun Express Havayollarının XQ 945 sefer sayısı ile 19.50’ de İzmir’e uçuş. Saat 00.15’de varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.