Tur Adı Şeker Bayramı İzmir Çıkışlı Amsterdam – Brüksel – Paris – Lüksemburg – Köln Turu
Tur Süresi 7 Gece 8 Gün
Gezilecek Yerler 08, 09 Ağustos 2013 – Benelüx Paris Turu – 7 Gece 8 Gün – Sun Express Havayolları ile
Ürün Kodu 1533019ÇBT04NES
Tarihler 08.08.2013, diğer tarihleri sorunuz.

Şeker Bayramı İzmir Çıkışlı Amsterdam - Brüksel - Paris - Lüksemburg - Köln Turu


Tur Programı

1. Gün IZMIR – DÜSSELDORF – AMSTERDAM

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 09.00’da buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Sun Express Havayollarının XQ 958 sefer sayılı uçuşu ile 11.30’da Düsseldorf’a uçuş. Yerel saat ile 13.55’de varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda; Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Serbest zaman ve dinlenme. Gece rehber eşliğinde çevreyi tanıma imkanı. Geceleme otelimizde.

2. Gün AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Volendam Balıkçılar Kasabası ve Marken Köyü turuna katılabilirler (50 Euro). Turumuzda; rehber eşliğinde Volendam’ın tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanını bulacaksınız (ünlü Harin balığı ve sıcak elmalı pastayı mutlaka deneyiniz) veya Büyük Hollanda turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuzda; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve gezisi, eski başkent Den Haag, minyatür maket Hollanda Madurodam, Mestag panorama, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi görülecek yerler arasındadır. Akşam arzu eden misafirlerimize gece ekstra düzenlenecek olan, mum ışığında şarap ve peynir ikramı tekne turuna katılabilirler (45 Euro). Geceleme otelimizde.

3. Gün AMSTERDAM – BRÜKSEL

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Brüksel’e hareket. Brüksel şehir turu. Turumuzda; Çin Çay evleri, Japon Mimarisi, Heysel Stadyumu, Borsa Binası, Atomyum (Atomik Sembol), Kral Albert Sarayı, Büyük Katedral Meydanı ve Balık Pazarı görülecek yerler arasındadır. (Çikolata ve dantel alışveriş imkanı) Tur bitimi otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

4. Gün BRÜKSEL – PARİS

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Paris’e hareket. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek dünyanın en romantik şehirlerinden biri olan Bruges turu (35 Euro). Tur bitimi Paris’e varış ve panoramik şehir turu. Turumuzda; Eyfel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Trocadero Meydanı, Etoile Meydanı, Concorde Meydanı, Vendome Meydanı, Notre Dame Kilisesi, Opera Binası, Clichy Alanı ve Napolyon’un Mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelimizde.

5. Gün PARİS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak organize edilebilecek olan Montmartre Ressamlar Tepesi ve Meydanı, tekne ile Sen Nehri gezisi ve Eyfel Kulesi turuna katılabilirler (70 Euro). Akşam arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night turu (20 euro) ve dünyaca ünlü Lido Show – Kabare Programına katılabilirler (125 Euro). Geceleme otelimizde.

6. Gün PARİS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün Euro Disney turuna katılabilir ve hoşça vakit geçirebilirler (90 Euro). Geceleme otelimizde.

7. Gün PARİS – LÜKSEMBURG

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Lüksemburg’a hareket ve panoramik Lüksemburg şehir turu. Turumuzda; Petrus Vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, ünlü şehir Katedralini ve Dükler Sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur bitiminde otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

8. Gün/9. Gün LÜKSEMBURG – KÖLN – IZMIR

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman ve ardından şehir turu için Köln’e hareket. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Trier turuna katılma imkânı (35 Euro). Köln şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır. Uçak saatine bağlı olarak havalimanına transfer ve Sun Express Havayollarının XQ 983 sefer sayılı uçağı ile 02:05’de İzmir’e uçuş ve 06.15’de Havalimanına varış. Turumuzun sonu.