Tur Adı Şeker Bayramı Como – Venedik Turu
Tur Süresi 3 Gece 4 Gün
Gezilecek Yerler 08 Ağustos 2013 – Como Gölü Turu Dahil! – 3 Gece – Türk Havayolları ile
Ürün Kodu 5238663ÇBT04NES
Tarihler 08.08.2013, diğer tarihleri sorunuz.

Şeker Bayramı Como - Venedik TuruTur Programı

08 Ağustos İSTANBUL – VENEDİK – COMO

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY Kontuarı önünde 06:00’da buluşma. Check–in işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1867 uçuşu ile 08.15’te Venedik’e hareket. 09.45’te varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz ile Como’ya transfer. Yol üzerinde Garda Gölü turumuzu gerçekleştiyoruz. Tur bitiminde Como’ya transfer. Geceleme otelimizde.

09 Ağustos COMO

Sabah kahvaltısı sonrası panoramik Como gezisi ve Como tekne turu. Tekne turu sonrası arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak organize edilecek olan Lugano (İsviçre) ve Foxtown Alışveriş merkezi turuna katılabilirler (50 Euro). Turumuzun ardından tekrar Como`ya geri donuyoruz. Geceleme otelinizde.

10 Ağustos COMO

Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak Portofino & Milano turuna katılabilirler. (80 Euro). Görülecek yer arasında İtalya’nın şarkılara dize olmuş küçük balıkçı kasabası Portofino’da Castello Brown, San Giorgio Kilisesi ve Feneri ile Marina’sı, Milano’da Duomo Katedrali, La Galeria(Victoria Manueal) ve La Scala Meydanı bulunmaktadır . Tur bitimi Como’da ki otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

11 Ağustos COMO – VENEDİK – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Venedik’e transfer. Varışa istinaden yapılacak turumuz esnasında San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Çan ve Saat Kulesi ile Rialto Köprüsü bulunmaktadır. Şehir turu bitiminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Tur bitiminde havalimanına transfer. Check in ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1870 uçuşu ile 19.20’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22.45’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.