Tur Adı Şeker Bayramı Benelüx – Paris – Almanya Turu
Tur Süresi 7 Gece 8 Gün
Gezilecek Yerler 10 – 17 Ağustos 2013 – Benelüx – Paris – Almanya Turu – HEİDELBERG – KOBLENZ – WİESBADEN Turları Dahil!!! – 7 Gece 8 Gün – Sun Express Havayolları ile
Ürün Kodu 5965762ÇBT04NES
Tarihler 10.08.2013, diğer tarihleri sorunuz.

Şeker Bayramı Benelüx - Paris - Almanya Turu


Tur Programı

1. Gün ISTANBUL – FRANKFURT -MAINZ

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla saat 04.30’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Sun Express Havayollarının XQ 870 sefer sayılı uçuşu ile 07.10’da Frankfurt’a uçuş. Yerel saat ile 09.30’da varış ve karşılanma. Özel otobüsümüz ile Ren Trio Turu (Heidelberg – Koblenz – Wiesbaden) turu. Tur sonrası otele transfer ve geceleme otelinizde.

2. Gün MAINZ – LÜKSEMBURG – PARIS

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Lüksemburg’a hareket. Yol üzeri rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Trier turu (30 Euro) bu turumuzda ünlü Alman Düşünür Karl Marx’ın doğum yeri olan, antika yapıtların ve sanat hazinelerinin merkezi, UNESCO tarafından koruma altına alınan; Konstantin Bazilikası, Evangalist Kilisesi,St.Peter’s Katedrali, İmparatorluk Hamamları ,Ortaçağ Pazarı ve Bölgenin en ünlü yerlerinden biri olan Porta Nigra – Black Gate ‘i görme imkanını bulacaksınız. Lüksemburg şehir turumuzda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Tur sonrası özel otobüsümüz ile Paris’e hareket. Varışın ardından şehir turu. Bu turumuzda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele yerleşme ve geceleme otelinizde.

3. Gün PARIS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Montmartre Ressamlar Tepesi ve Meydanı, tekne ile Sen Nehri gezisi ve Eiffel Kulesi turuna katılabilirler (70 Euro). Akşam arzu eden misafirlerimizle rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Paris by night turu (20 euro) ve dünyaca ünlü Lido Show – Kabare Programına katılabilirler (125 Euro). Geceleme otelimizde.

4. Gün PARIS

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan tam gün Euro Disney turuna katılabilir ve hoşça vakit geçirebilirler (90 Euro). Geceleme otelimizde.

5. Gün PARIS – BRÜKSEL

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Brüksel’e hareket. Güzergâh üzerinde rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı (35 euro). Brüksel şehir turu. Turumuzda; Çin Çay evleri, Japon Mimarisi, Heysel Stadyumu, Borsa Binası, Atomyum (Atomik Sembol), Kral Albert Sarayı, Büyük Katedral Meydanı ve Balık Pazarı görülecek yerler arasındadır. (Çikolata ve dantel alışveriş imkanı) Tur bitimi otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme otelimizde.

6. Gün BRÜKSEL – AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ve özel otobüsümüz ile Amsterdam’a hareket ve Amsterdam şehir turu. Turumuzda; Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman ve dinlenme. Geceleme otelimizde.

7. Gün AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Volendam Balıkçılar Kasabası ve Marken Köyü turuna katılabilirler (50 Euro). Turumuzda; rehber eşliğinde Volendam’ın tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanını bulacaksınız (ünlü Harin balığı ve sıcak elmalı pastayı mutlaka deneyiniz) veya Büyük Hollanda turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuzda; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve gezisi, eski başkent Den Haag, minyatür maket Hollanda Madurodam, Mestag panorama, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi görülecek yerler arasındadır. Akşam arzu eden misafirlerimizle gece rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan, mum ışığında şarap ve peynir ikramı tekne turuna katılabilirler (45 Euro). Geceleme otelimizde.

8. Gün /9. Gün AMSTERDAM – KÖLN – ISTANBUL

Sabah kahvaltısı ve serbest zaman. Rehberinizin bildireceği saatte Köln’e Hareket ve Köln şehir turu. Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası Köln Havalimanına transfer ve Sun Express Havayollarının XQ 883 sefer sayılı uçağı ile 02:30’da İstanbul’a uçuş ve 06.40’da Sabiha Gökçen Havalimanına varış. Turumuzun sonu.