Tur Adı Şeker Bayramı Ankara Çıkışlı Amsterdam Turu
Tur Süresi 3 Gece 4 Gün
Gezilecek Yerler 08 Ağustos 2013 – Ankara çıkışlı – 3 Gece 4 Gün – Sun Express Havayolları ile
Ürün Kodu 4665415ÇBT04NES
Tarihler 08.08.2013, diğer tarihleri sorunuz.

Şeker Bayramı Ankara Çıkışlı Amsterdam TuruTur Programı

01. Gün ANKARA – AMSTERDAM

Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla 02.00’de buluşma. Bagaj, bilet ve pasaport işlemlerinden sonra Sun Express Havayollarının XG 1370 sefer sayılı uçuşu ile 04.15’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 07.05’ de varış ve karşılanma. Özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda; Dam Meydanı, Yel değirmeni, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı, tarihi tren istasyonu, Çiçek Market ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer. Serbest zaman ve dinlenme. Gece rehber eşliğinde çevreyi tanıma imkanı. Geceleme otelimizde.

02. Gün AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız, ekstra olarak düzenlenecek olan Volendam Balıkçılar Kasabası ve Marken Köyü turuna katılabilirler (50 Euro). Turumuzda; rehber eşliğinde Volendam’ın tarihi evlerini ve değişik mimarisini yakından görebilme imkanını bulacaksınız (ünlü Harin balığı ve sıcak elmalı pastayı mutlaka deneyiniz). Geziden sonra geleneksel Hollanda Köyü olan Marken gezisi. Otelimize dönüş yolunda peynir çiftliği ziyareti ve ünlü Hollanda peynirinden alışveriş yapma imkanı. Öğleden sonra serbest zaman ve Kalver Straat alışveriş caddesinde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Akşam arzu eden konuklarımız gece ekstra olarak düzenlenecek olan, mum ışığında şarap ve peynir ikramı tekne turuna katılabilirler (45 Euro). Tur bitimi otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

03. Gün AMSTERDAM

Sabah kahvaltısı ve tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız ekstra olarak düzenlenecek olan tam gün Büyük Hollanda turuna katılabilirler (80 Euro). Turumuzda; mavi porselenleri ve festivalleri ile ünlü Delft şehri, Hollanda’nın ticaret merkezi olan Rotterdam Şehri ve gezisi, eski başkent Den Haag, minyatür maket Hollanda Madurodam, Mestag panorama, Kraliyet Sarayı ve Kuzey Denizi görülecek yerler arasındadır. Akşamüzeri otelimize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.

04. Gün AMSTERDAM – ANKARA

Sabah kahvaltısı ve son hazırlıklar için serbest zaman. Özel otobüsümüz ile havaalanına transfer. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Sun Express Havayollarının XG 1371 sefer sayısı ile 21.10’ da İzmir’e uçuş. Saat 01.35’de varış. Turumuzun ve servislerimizin sonu.