19 Mayıs Turları 2013 | Senintatilin.com

Kategori: 19 Mayıs Turları 2013

İki nehrin arasına zarif bir gelin edasıyla yerleşmiştir Ağva, güneşin pırıl pırıl ışıkları Karadenizin masmavi sularından yansır yüzüne. Yemyeşil akan nehirlerin, masmavi denizin suları ile altın sarısı kumsalların dans edişine dalar gidersiniz. 2 saat uzağındaki evinize dönmek istemez biraz daha yaşamak

Devamı »

Sabah erken saatlerde belirlediğimiz kalkış noktalarından hareketle; ilk Durağımız olan Hereke’ye geliyoruz sahilde kahvaltımızı yapıyoruz, Kahvaltıdan sonra sahili dolaşıp Hereke’yi fotoğraflıyoruz. Mola sonrasında yolumuza devam ediyor Sapanca üzerinde Maşukiye köyüne ulaşıyor ve burdan Kartepe mevkiinde yürüyüşe başlayacağamız alabalık tesislerine ulaşıyoruz. Balık tesislerinin yanından hafif bir dik yokuş çıktıktan sonra orman için patikalardan uçan kayalara doğru 1 – 1.5 saat yürüyoruz.

Devamı »

Doğanın en büyük armağanlarından biri olan Yedigöller’e gitmeye ne dersiniz? Nes Tur sizi ormanlar, göller ve şelalelerle bezenmiş, muhteşem bir atmosferin içine taşıyor. Günlük hayatın sorunlarından sıkıldıysanız ve yeşile hasret kaldıysanız Yedigöller bütün mevsimlerin ayrı ayrı yaşandığı ve tek adreste toplandığı doğal bir cennet.

Devamı »